Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Új jelentkezők, ide írjatok! Honlap10KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Új jelentkezők, ide írjatok!

Go down 
+3
spileer
BambooBlade
Mistgun
7 posters
SzerzőÜzenet
Mistgun
Admin



Hozzászólások száma : 241
Join date : 2012. May. 13.

Új jelentkezők, ide írjatok! Empty
TémanyitásTárgy: Új jelentkezők, ide írjatok!   Új jelentkezők, ide írjatok! EmptyHétf. Szept. 17, 2012 8:44 pm

Kis szünet után újból megnyitjuk a tagfelvételt! A jelentkezés előfeltétele, hogy elolvassátok, és elfogadjátok a szabályzatunkat. Ezután ebbe a topicba írjatok pár mondatot magatokról. Nem játéktapasztalatokat várunk, elsősorban Ti érdekeltek minket, mivel egy közösségbe csatlakoztok. Mindenképp írjatok egy karakter nevet is, hogy fel tudjuk venni a kapcsolatot veletek játékon belül is! Aki felvételt nyer, 2 hetes Újonc ranggal, egy próbaidős időszakon esik át. Ez alatt az idő alatt főleg a viselkedést és az aktivitást nézzük, magyarul ha kiveszitek a részeteket a guild életéből, megkaphatjátok a Tag rangot, ha nem, akkor sajnos el kell bocsássunk.

Más feltétele nincs a csatlakozásnak, szint, profession vagy faj csak rajtatok múlik, minden aktív magyar játékost várunk sorainkba!
Vissza az elejére Go down
CsG
Vendég




Új jelentkezők, ide írjatok! Empty
TémanyitásTárgy: jelentkezés   Új jelentkezők, ide írjatok! EmptySzomb. Nov. 17, 2012 12:10 am

Sziasztok!

Elolvasva a "Szabályzat / Rólunk" részt tetszett amit láttam és mivel épp klánt keresek jelentkeznék hozzátok.

Gábor néven létezem 42 éve, megjártam több MMO-t és mióta megjelent a GW2 azóta játszom eme remekművel. Kipróbáltam mindenféle karaktert jelenleg "Mad Zag" nevű lvl54-es warrior a legnagyobb karakterem mellette most fogom elkezdeni kis asura necrómat akit main karinak tervezek. Heti 4-5 nap 2-6 órát eltöltök a játékkal de ezt elég kaotikus időkben mivel 3 műszakban dolgozom. TS-t guildtársakkal zajló közös játék során használok , egyéb esetben inkább zenét hallgatok játék közben. Szeretek csapatban játszani de elvagyok egyedül is. Türelmesen s kitartóan állok a játékhoz , nem szokásom félbehagyni dolgokat(insta, stb). Mindenben benne vagyok ha játszom csak legyen játék, szórakozás. PvE beállítottságú vagyok de nem zárkózom el néha egy kis PvP-től.

Azt hiszem leírtam minden fontosat , ha valamit kihagytam volna kérdezzetek.

Üdv.
Cs.Gábor /gear.9582/
Vissza az elejére Go down
BambooBlade




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Nov. 17.

Új jelentkezők, ide írjatok! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új jelentkezők, ide írjatok!   Új jelentkezők, ide írjatok! EmptySzomb. Nov. 17, 2012 2:26 am

Sziasztok!

Örülök hogy megint visszanéztem a honlapotokra, mivel mikor a legutóbb itt jártam még zárva volt a tagfelvétel. Tulajdonképpen nem csak a magam, hanem feleségem nevében is írok. Mindketten egy nemzetközi guild (Vanishing Legacy) tagjai vagyunk többek között a külfödi barátaink miatt. Sajnos azonban a jelenlegi guildünkben nem érezzük magunkat annyira jól, nehéz jó kapcsolatokat kialakítani egy idegen nyelven. Ezért már egy ideje fontolgatjuk hogy felkeresünk egy magyar guildet a szerverünkön. Több lvl80-as karakterünk van és még több kisebb. Ebből körülbelül láthatjátok hogy napi rendszerességgel játszunk GW2-t. Smile Játékbeli nevünk StainlessBambooBlade.8590 (várom már nagyon az account átnevezésének lehetőségét) és Chillflower.6798 . A múltban WOWoztunk, majd egy kis stílusváltás után (LOL) ismét az MMO-kban és azok közül is csakis a GW2-ben leljük örömünk. Reméljük lesz lehetőségünk hozzátok bekerülni.
Vissza az elejére Go down
MoRC
Vendég




Új jelentkezők, ide írjatok! Empty
TémanyitásTárgy: Tagfelvétel   Új jelentkezők, ide írjatok! EmptyVas. Nov. 25, 2012 8:14 pm

Üdvi!

Hmmm... Tamás vagyok és megjártam az élet rögös útját 39 éves mondhatni családos és dolgozó ember vagyok. Ennek függvényében is úgy gondolom, hogy tudom és szeretném teljesíteni a guild szabályzatban leírtakat. Sok MMO-t még nem jártam meg. Kezdetekben RTO (Real Time Online) játékokban vettem részt, mint homokozó csata, párna csata stb., majd megismerkedtem a számítógéppel nagyon régen. Majd az MMO-val is, mint Lineage 2, WoW, Aion de ami igazán bejött és évekre lekötött, valószínű a társaság miatt a Lineage 2 volt. A társaság szétszéledt egyedül meg nem volt olyan jó játszani Smile. Majd megjelent a Guild Wars 2 és addig szemeztem vele, amíg az árát ki nem tudtuk szorítani a családi költségvetésből. Ezért kb. 1 hete boldog és elégedett tulajdonosa vagyok 1 példánynak.
Az azonosítom MoRC.4036. Ha jól értelmezem akkor ezt kell megadni, ha fel akarjátok velem venni a kontaktust ingame.

Ui.: Ja még esetleg annyi, hogy sok guild szabályzatát elolvastam mérlegeltem és a tietek fogott meg, ezért jöttem a Gandara szerverre.

Legmélyebb tisztelettel MoRC
Vissza az elejére Go down
spileer




Hozzászólások száma : 4
Join date : 2012. Nov. 27.

Új jelentkezők, ide írjatok! Empty
TémanyitásTárgy: Hali!   Új jelentkezők, ide írjatok! EmptyKedd Nov. 27, 2012 2:15 am

László vagyok 21 éves Főiskolai hallgató, tanulmányaim mellett dolgozom is. Ennek ellenére viszonylag sok szabadidőm van, aminek egész nagy részét fordítom erre a meglepően jó MMo-ra. Korábban inkább Fps játékokkal játszottam pl: Battlefield 3, de nem hiszem, hogy ez befolyásolná a játéktudásomat. Szívesen részt vennék Dungeon-ben valamint WWW-ben és egyéb programokon.
A Guild-hez azért szeretnék csatlakozni, mert már teljesen meguntam, hogy egyedül játszok. Én is szeretnék egy közösséghez tartozni, szóval nagy reményekkel írok ide. Szabályzatot elolvastam, valamint a Magunkról rovatot is. Lényegében tetszik az egész Guild.

No de a karikról:

Azonosítóm: spileer.6017

Mokkacukka lvl 80-as azura elementalist
Manókirály lvl 40-es azura warrior
valamint egy 25-ös szinten lévő Thief.

Egyenlőre ennyit a bemutatkozásról. Többit majd játékban...

Vissza az elejére Go down
Grodyann




Hozzászólások száma : 2
Join date : 2012. Dec. 02.

Új jelentkezők, ide írjatok! Empty
TémanyitásTárgy: Jelentkezés   Új jelentkezők, ide írjatok! EmptyVas. Dec. 02, 2012 3:48 am

Kedves Aranyalma Guild!

Elolvastam a szabályzatot, és a guild (ha tényleg igaz ez a mentalitás gyakorlatban is) nagyon elnyerte a tetszésemet.

21 éves vagyok, Debrecenben élek, és sok szabadidőm van.
Jelenleg egy olyan klánban vagyok, ahol sem az értelmi szint, sem a teljesítmény nem éri el az általam megkövetelt / elvárt szintet. Néha nem leszek elérhető, mert nemrégen az együttesem felvette a kapcsolatot egy magyar kiadóval, és egyre gyakoribbak a koncertek, stb. DE napi 3-4 órám mindig van.

Szeretnék csatlakozni egy olyan közösséghez, ahol a közösségi szellem nagyobb, mint a teljesítmény iránti vágy.

Szerver: Whiteside Ridge
Karakternév: Szélfutó Maya
Acc név: grodyann.2871
Vissza az elejére Go down
Grodyann




Hozzászólások száma : 2
Join date : 2012. Dec. 02.

Új jelentkezők, ide írjatok! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új jelentkezők, ide írjatok!   Új jelentkezők, ide írjatok! EmptyVas. Dec. 02, 2012 5:44 am

Kedves Aranyalma Guild!

Ma már rámírtatok, szinte közvetlenül azután, miután jelentkeztem, de akkor még nem tudtam kilépni az előző klánból. Kérlek titeket, vegyétek fel velem ismét a kontaktot, most már be tudok lépni hozzátok.

Szerver: Whiteside Ridge
Karakternév: Szélfutó Maya
Acc név: grodyann.2871
Vissza az elejére Go down
Annapurn
Vendég




Új jelentkezők, ide írjatok! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új jelentkezők, ide írjatok!   Új jelentkezők, ide írjatok! EmptyHétf. Dec. 03, 2012 4:33 am

Sziasztok!

Nagyon szimpatikusan hangzik amit a szabályzatban a guildről írtok, szívesen lennék egy olyan csapat tagja ahol jó a hangulat, és aktívak a játékosok. Bár most mélyülök el először komolyabban az mmo-k világában, a hiányzó tapasztalatot lelkesedéssel pótolom, szívesen veszek részt minden eventben, dungeon crawlban, pvp-ben, bármiben.
Egyébként Maya vagyok, 21 éves, ami a játékra szánható szabadidőt illeti ez sajnos elég változó, de a heti 3-4 nap azért mindig megvolt eddig. A most következő 2 hét éppen rossz időszakra esik az egyetem szempontjából, úgyhogy ha esetleg ez problémát jelentene a próbaidő miatt, akkor előrebocsátanám, hogy a mostaninál sokkal aktívabb szoktam lenni.

Acc név: Annapurna.6129
Karakter: Titannial ( lv 58 sylvari engineer)
Vissza az elejére Go down
Fripi
Vendég




Új jelentkezők, ide írjatok! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új jelentkezők, ide írjatok!   Új jelentkezők, ide írjatok! EmptyHétf. Dec. 03, 2012 10:09 am


Kedves Guild!

Elolvastam a szabályzatot,és teljes mértékben megértem,és elfogadom.

Magamról pár mondat:

Jelenleg 27 éves vagyok,és a kedves kis feleségemmel élek már jó pár éve. A munkámnak köszönhetően, elég sok időt tudok a játékra szentelni,de erősen válogatós típus vagyok. Szeretnék egy felnőttgondolkodású,érett,csapat tagja lenni. És ha megtaláltam, mindent megteszek,hogy meg is tartsam. Azaz, teljes mértékben kiveszem a részemet, az online társasági életben.

Játék tapasztalattal rendelkezem,mivel több MMO-val játszottam már, például: Guild Wars,WoW,Rift,SWTOR,Aion.

Röviden ennyi lett volna. Köszönöm,hogy elolvastátok.

Üdvözlettel:
Fripi

Account name: Frip.4902
Character lvl/kaszt: lvl80 / thief

Vissza az elejére Go down
Daw
Vendég




Új jelentkezők, ide írjatok! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új jelentkezők, ide írjatok!   Új jelentkezők, ide írjatok! EmptyKedd Dec. 04, 2012 7:55 am

Sziasztok!

Szabályzatot áthámoztam és értelmeztem.


Magamról annyit, hogy most 80 vagyok 2 karakterrel de komolyabb dolgokról igazából csak információ morzsáim vannak.18 éves vagyok MMO-k terén nincs nagy tapasztalatom egy évig játszottam a bizonyos 3 betűs játékkal (WoW) tört szerveren, de beleuntam.Kirpóbáltam különböző Free to play játékokat is de ott a lehúzásnak nagy szerepe van és inkább hanyagoltam.A guild wars 2 az a játék amivel úgy látom több időt is el tudok tölteni úgy, hogy ne unjam meg.
Alapvetően társaság kedvelő ember vagyok, de ez persze attól is függ milyen a társaság ,de általában megtalálom az emberekkel közös hangot.

Remélem ennyi elég magamról ,de ha érdekel titeket még valami szívesen válaszolok.

Üdv Daw
Vissza az elejére Go down
Daw
Vendég




Új jelentkezők, ide írjatok! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új jelentkezők, ide írjatok!   Új jelentkezők, ide írjatok! EmptyKedd Dec. 04, 2012 7:58 am

Bocsi a dupla posztért , de nem tudtam szerkeszteni az előzőt és lemaradt az azonosító.

azonosító Cazorla.4698
Vissza az elejére Go down
ubi
Vendég




Új jelentkezők, ide írjatok! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új jelentkezők, ide írjatok!   Új jelentkezők, ide írjatok! EmptyPént. Dec. 14, 2012 9:57 am

Üdv.


Balázsnak hívnak, becenevem ubi, 20 éves vagyok, techikumot végzem, jövőre pedig egyetem.

Nem is olyan rég kezdtem el a gw2-vel játszani, pontosabban a szabad kipróbálás alatt eléggé megtetszett, utána pedig várásoltam egyet. Videók alapján nem tetszett, nem gondoltam volna, hogy ezzel a játékkal fogok játszani.

Böngésztem a var fórumában guildet keresve és így jutottam el hozzátok. Ez a guild keltette fel legjobban az érdeklődésemet az információk alapján.

Lassan két hete a wvw rangsoron első német szerverre raktam át a karakteremet, a wr szerverről, angolul nem beszélek, ezért ide, olyan lvl 30 körül wvw miatt. Maga a szerver tetszik, csak ugye valami hiányzik. (magyar guild, társaság...)

( 5évig wowoztam magyar privát szerveren) Tapasztalataim alapján sokat vagyok fent ts-en, segítőkésznek és ebben a játékban elég kezdőnek érzem jelenleg magam.
Játékban mind3 területen szeretnék tevékenykedni pve, wvw, spvp.

Ha felvételt nyerek természetesen áttranszferelek a ti szerveretekre, azonosítom: ubi.7290


További jó játékot.
Vissza az elejére Go down
RDGridjanika




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Dec. 19.

Új jelentkezők, ide írjatok! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új jelentkezők, ide írjatok!   Új jelentkezők, ide írjatok! EmptySzer. Dec. 19, 2012 7:34 am

Hello, jánosnak hivnak, 20 éves vagyok és kelentkeznék a klánhoz mivel találtam egy magyar guildet végre a szerveren,jelenleg még tanuló vagyok újpesti okj-én.
Hobbijaim: játékok,filmek, anime
Még kezdéskor kezdtem bele a gw2 , szóval már egy ideje játszogatok vele, warrior-al keztem a játékot, még másik karim nincsen jelenleg.

Ezelőtt játszottam pár mmo-val, például: wow, mu online, aion, talisman online, de a kegtöbet csak azért játszotam mert osztályal játszotunk páran vele, gw2 vel viszont kedvem van játszani is.
Játékban a kari neve: Rdgridjanika
Vissza az elejére Go down
Kelonhun




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Dec. 28.

Új jelentkezők, ide írjatok! Empty
TémanyitásTárgy: Hy   Új jelentkezők, ide írjatok! EmptySzomb. Dec. 29, 2012 5:59 am

Hello Tamás vagyok 16 éves és sok tapasztalatom van mmo játékokban.szeptemberben vettem játékot és azota játszogatok szeretnék 1 jofej társaág részese lenni.Nevem Kelonhun.8492
Vissza az elejére Go down
Micimaci




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Dec. 30.
Tartózkodási hely : Budapest

Új jelentkezők, ide írjatok! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új jelentkezők, ide írjatok!   Új jelentkezők, ide írjatok! EmptyVas. Dec. 30, 2012 1:57 am

Sziasztok,

Micimacinak hívnak. Október óta aktívan játszom, 80-as szinten vagyok. Szeretnék egy jó csapat tagja lenni. :-)

Játékos nevem: Micimacii.1564
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Új jelentkezők, ide írjatok! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új jelentkezők, ide írjatok!   Új jelentkezők, ide írjatok! Empty

Vissza az elejére Go down
 
Új jelentkezők, ide írjatok!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Külsősöknek :: Tagfelvétel-
Ugrás: