Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Tagnak való jelentkezés Honlap10KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tagnak való jelentkezés

Go down 
+2
Paschi
Mistgun
6 posters
SzerzőÜzenet
Shanne
Vendég




Tagnak való jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Tagnak való jelentkezés   Tagnak való jelentkezés EmptyHétf. Okt. 01, 2012 6:40 am

Helo 19 éves vagyok Teamspeakal és mikrofonnal is rendelkezem eddigi játéktapasztalat : world of warcraft (eredeti) 1 év tört szervereken további 4-5 counter strike source minden mennyiségben körülbelül 7 éve tolom,továbbá a Guild wars 2 ben Shanne Hun a nevem 61 es (sylvari) elementalist vagyok és szeretnék csatlakozni a klánhoz ugyanis egy,már klántársatok jelezte nekem és pár ismerősnek hogy ez bizony egy nagyon jó klán szeretném ha felvennétek előre is köszi Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tagnak való jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Jelentkezés   Tagnak való jelentkezés EmptyCsüt. Okt. 04, 2012 8:19 am

Sziasztok! Máté vagyok, 19 éves, miskolci. Játékban van egy level 80-as (human) thief-em (neve Punky Cukor), és szeretnék csatlakozni hozzátok. Whiteside-ról jöttem át, mert mondták a haverok (Tarcal, Shanne) hogy végre van egy klán ahol jó a társaság. Régen sokat játszottam Silkroad Online-nal, és AION-nal, meg rengeteg FPS játékkal. Ha van egy kis időm mindig feljövök GW-zni (suli után általában + hétvége). Van TS + mikrofon is. Örülnék már egy igazi klánnak, ahol nem csak a guild tag jelöli a közösséget, hanem az ismeretség, közös kaland, és a jókedv. Sajnos a legtöbb klán ahogy észrevettem arról szól hogy összeszednek minden jött-ment embert, majd többet nem is szólnak egymáshoz, és ez szerintem nincs rendjén. Szóval nagyon örülnék ha a már tényleg egy igazi jó hangulatú közösség része lehetnék. Mit is mondhatnék még? Szerintem ennyi.

Üdvözlettel: PuNkY

Vissza az elejére Go down
Hanncsi
Vendég




Tagnak való jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tagnak való jelentkezés   Tagnak való jelentkezés EmptyVas. Okt. 14, 2012 6:04 am

Sziasztok 20 éves vagyok eddigi mmo-s tapasztalataim 5 év eredeti wow teamspeakel mikrofonal rendelkezem szeretnék egy jó közösségbe játszani sűrűn aktív lennék és a teamspeakre is betörtem Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mistgun
Admin



Hozzászólások száma : 241
Join date : 2012. May. 13.

Tagnak való jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tagnak való jelentkezés   Tagnak való jelentkezés EmptyVas. Okt. 14, 2012 11:33 am

Szia Hanncsi!
Ha írnál egy karakter nevet, akkor fel tudnánk venni veled a kapcsolatot játékon belül is! Wink
Vissza az elejére Go down
Paschi

Paschi


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Oct. 14.

Tagnak való jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Jelentkezés   Tagnak való jelentkezés EmptyVas. Okt. 14, 2012 11:28 pm

Sziasztok!
Zoli a nevem, 46 éves vagyok és kaposvári. Rengeteg játékkal játszottam már. A GW megjelenése óta nyomom, ami jó sok évvel ezelőtt volt. ...és kezdetektől Diablozom, meg megszámolhatatlan offline játék.
A jelentkezésem oka, hogy egyedül nyomulok a GW2-ben, mint Human Ranger 80-as szinttel, exotic fegyverekkel és ruhával, Mancika névvel, de már kellene egy normális guild. Gandara az otthonom. Paschi.9067 a regem.
Ha úgy gondoljátok, hogy kell egy ilyen öreg róka a csapatba, akkor annak örülnék.
Üdv.
Paschi
Vissza az elejére Go down
Wendor




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Oct. 17.

Tagnak való jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tagnak való jelentkezés   Tagnak való jelentkezés EmptySzer. Okt. 17, 2012 3:40 am

Sziasztok,

Davidnak hivnak, angol billentyuzethez vagyok szokva, elnezest az ekezetek hianyaert.
34 eves vagyok, It teruleten dolgozok, mondhato hogy kocka beallitottsagu vagyok.
7 evet jaccottam Wow-ot, vegen mar eleg HC modon egy angol guildben, amibol eleg is lett, februarban hagytam abba.
Tavasszal talaltam ra a GW2-re, betak alatt nagyon megtetszett. Azota is lelkesen foglalkozom a dologgal, kenyelmesen eljatszogatok, tobb ismerosommel jatszottam egyutt, de mivel ok nem tudtak hozzaszokni ehhez a stilushoz, tobben abbahagytak.
Egyetlen 80as karakterem van, ami egy engineer (Davincineer), foleg a support oldala tetszik, ellenben most egy Guardiannal (Guardavian - 72 jelenleg) jatszok, ami nagyon megfogott, ezzel tervezem tobbet foglalkozni a jovoben.
Foleg a PVE erdekel, probaltam spvpt is, de mivel rendszeresen kulonrak az egyetlen jatekban maradt cimborammal, tpvpben meg kevesek vagyunk 2-en mint csapat, nem igazan mondhatnam hogy vonz ez az oldal. Wvw-t az engineerrel meg lelkesen toltam, de a szervezettseg hianya miatt, kevesbe foglalt le mint a PVE.
Nem vagyok egy nagyszaju, sokat beszelo vki, de szivesen jaccom egyutt tobbekkel, akik nem folyton uj emberek (bar annak is megvan a varazsa), ezert gondoltam jelentkezem, vesztenivalom nem nagyon van. Tovabba szimpatikus, hogy nem LA chat hirdeteseket spammeltek es beveszunk mindenkit kategoriaba tartozik a guild.

Koszonom a figyelmet, varom a dontest, illetve felmerulo kerdeseket,
Udv
David (Wendor.8123)

Vissza az elejére Go down
Xerath

Xerath


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2012. Jul. 28.

Tagnak való jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tagnak való jelentkezés   Tagnak való jelentkezés EmptySzer. Okt. 17, 2012 8:44 pm

Ez az remek.. sok.Freeesss mmeaaattt Twisted Evil

Személy szerint örülök a frissitésnek, szerintem hamarosan elbírálják az offik az applyyokat.
Addig is türelmeteket kérjük, nem vagytok elfelejtve csak ugye tudjátok suli,meló irl...


Vissza az elejére Go down
Nabuko
Vendég




Tagnak való jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Jelentkezés   Tagnak való jelentkezés EmptyKedd Okt. 23, 2012 12:17 am

Szaisztok

Tamás vagyok , 44 éves. Már több MMo val játszottam (RoM, Lotro, EQ2 stb )
TS + füles van , ha kell.

A többit majd szóban Smile


-Tamas-
Vissza az elejére Go down
Nabuko
Vendég




Tagnak való jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Jelentkezés   Tagnak való jelentkezés EmptyKedd Okt. 23, 2012 12:19 am

OOpsz azt elfelejtettem mondani , hogy az ign az : Nabukonodozor
Vissza az elejére Go down
AnFionn
Vendég




Tagnak való jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tagnak való jelentkezés   Tagnak való jelentkezés EmptyKedd Okt. 23, 2012 12:50 am

Sziasztok!

Zoli vagyok, 24 éves. Én csak nem rég léptem be az MMORPG-k világába, nincs sok tapasztalatom, eddig nem is igazán tudtam eldönteni, hogy milyen szerepben tudnék hatékonyan játszani, ezért csak alacsony szintű karaktereim vannak. A Guild Wars 2-n kívül, még Lotro-zni szoktam casual szinten persze, ott sikerült egy szimpatikus, segítőkész, nyugodt hangulatú klánt találnom, remélem GW 2-ben is sikerül ez. A feltételeket elolvastam és tudom vállalni őket. Azt viszont le kell szögeznem, hogy lassan fejlődöm, ez számomra csak játék, nem akarok elit karit, vagy a top 100-ba bekerülni, csupán életképes karit akarok kinevelni, amivel részt tudok venni a közös tömegmészárlásokon.
Egyelőre egy másik szerveren játszom, de ha van esélyem a felvételre, szívesen átköltözök a tiétekre.

Várom a választok!
AnFionn.7150
Vissza az elejére Go down
Nabuko
Vendég




Tagnak való jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Jelentkezés   Tagnak való jelentkezés EmptyKedd Okt. 23, 2012 8:26 am

Fiúk lányok , egyáltalán van tagfelvétel ?
Vissza az elejére Go down
Mistgun
Admin



Hozzászólások száma : 241
Join date : 2012. May. 13.

Tagnak való jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tagnak való jelentkezés   Tagnak való jelentkezés EmptyKedd Okt. 23, 2012 9:27 am

Van tagfelvétel, nem is értem miért jutott eszedbe megkérdezni. Smile Sajnos ma nem tudtalak titeket megkeresni ingame, de holnap mindenképp. Nem mellékesen 2 vezető is igent mondott rátok, szóval lényegében már felvettünk titeket.
Vissza az elejére Go down
Slyter
Vendég




Tagnak való jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tagnak való jelentkezés   Tagnak való jelentkezés EmptyKedd Okt. 23, 2012 11:03 am

Sziasztok,

Megjelenéstől kezdve játszok, Gandarán eddig Guild nélküli voltam (amolyan magányos farkas), de szeretnék egy jó Guild tagja lenni. (hiányzik a magyar chat) :p 32 éves vagyok from Budapest, a Baldur's Gate óta nyomom az RPG-ket. Esténként tudok lenni, mivel dolgozom kb. 6-ig. Érdekel a PvE, a WvW, de a későbbiekben az sPvP-t is ki akarom próbálni a 100% World Completion után. Smile Nevem a játékban Slyter ( CptSlater.2457 ), köszönöm ha megkerestek, jó játékot!

Tamás
Vissza az elejére Go down
AnFionn
Vendég




Tagnak való jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tagnak való jelentkezés   Tagnak való jelentkezés EmptyKedd Okt. 23, 2012 12:31 pm

Remek, akkor holnap átköltöztetem az egész pereputtyom!
Vissza az elejére Go down
Citromka
Vendég




Tagnak való jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tagnak való jelentkezés   Tagnak való jelentkezés EmptySzer. Okt. 24, 2012 7:11 am

Sziasztok,

Ádám vagyok, 18 éves. Jelenleg Szolnokon tanulok. 2009 óta játszok aktivan, kezdetben Guild Wars-szal majd Aion-nal izzasztottam meg a gépem. Megjelenés óta játszok, ahogy időm engedi. Jelenleg a Gandarán játszok. Szeretek PvE-zni, már kettő 80-as karakterem van (Ranger, Ele), de a WvW és a sPvP sem áll távol tőlem. Eddig egyedül játszottam, de szeretnék egy jó társaságot találni, elvégre ez egy multiplayer játék Smile A TeamSpeak-et rendszeresen használom. Játékban a nevem: Kimicho/Ria Stegalkin (Citromka.8506).


Várom a válaszotok! Jó Játékot!
Vissza az elejére Go down
Bummmm
Szakértő fórumozó
Szakértő fórumozó



Hozzászólások száma : 153
Join date : 2012. May. 14.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Tagnak való jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tagnak való jelentkezés   Tagnak való jelentkezés EmptyCsüt. Okt. 25, 2012 3:49 am

Ohh yee, gyűlnek a wvw fanok Very Happy
Vissza az elejére Go down
Juhh




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Oct. 28.
Age : 42
Tartózkodási hely : Cradley Heath

Tagnak való jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: jelentkezes   Tagnak való jelentkezés EmptyVas. Okt. 28, 2012 2:40 am

Hello!

30 eves vagyok es jelenleg UK-ban elek. Rengeteget dolgozom, de azert lehetoseg szerint minden nap ideulok par orat. Regen HC-ztam WoW-ban, de sajna manapsag mar nincs ra ido. WoW-ot a megjelenese ota toltam egeszen 1 evig visszamenoleg. Kiprobaltam meg az SWTORT es a RIFT-et is, mire megragadtam a GW2-nel. Egyik gyerekkori baratom is ott jatszik nalatok. Jo lenne vele jatszani, illetve valami szervezett formaban vegezni instakat, tournamentet. Tobbek kozott ezert is szeretnek csatlakozni a guildhez, masresz voltam parszor a tagokkal instaban, ahol jo es nyugis volt a hangulat. Valtott muszakban melozok, de tobbnyire szabadok a hetvegeim, egy hasonlo casual guildet keresek a szabalyzatban leirtak alapjan.

Udv mindenki Juhh

UI:
Charr name: Juhhh (80)
server : Gandara
Vissza az elejére Go down
Morzs
Vendég




Tagnak való jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Mar Tsang szörnyiket tépne   Tagnak való jelentkezés EmptyKedd Okt. 30, 2012 6:45 pm

Sziasztok, a nevem Orsi, 26 éves vagyok és nemrég kezdtem el játszani a GW2-vel.
A játékos múltamat nagyjából a Ragnarok Online-nal kezdődött (béta teszttől), és viszonlyag sokáig tartott, mellette nagy szerelmem lett A Counter-Strike (1.3-tól egészen a Sourcig) és egyéb FPS játékok (COD, DOD), aztán jöttek mindenféle MMO-k (HellGate: Londong, WoW, Aion, Age of Conan, Rose Online, etc), de egyiket sem nyomtam túlzottan komolyan. Vagy soknak találtam a havi díjat, vagy a tört szervereken (nem)jellemző erkölcsi állapotok vették el a kedvemet a játéktól. De úgy érzem, h a GW2 végre pont az a játék, amit nekem találtak ki.
Jogosan kérdezhetitek, h mi plusszt tudok hozzá adni, kezdő gw2 játkosként a guildhez?
Szívesen segítek alacsonnyabb karaktereknek a fejlődésben, hiszen erre egy tökletes rendszert építettek ki a játékban. Érdekelnek a különböző group eventek, dungeon tisztogatások, tehát bármi esemény, hétvégi portyázások Smile
Illetve ha épp nem tudok aktívan játszani a közösségi életben tudok besegíteni esetleg cikkek, hírek fordításával (angolról), esetleg 1-2 grafikai munka készítésével.
Egyelőre a main karim egy Charr Warrior 29-es szinten, s mellette próbálgatom, h melyik más kaszt esik még kézre (Sylvarian Ranger és Human Necro van most tesztelgetés alatt).
Amit még tudni kell rólam: viszonylag sokat dolgozom, van h egy hónapban 24-26 műszakot is kapok, s általában éjszakázom, de kora-késő du-n próbálok mindig belogolni 2-3 órára, amikor nincs sulim (mert igen még az is van sajnos). De általában a vasárnapjaim szabadok.
A szabályzatot elolvastam és többek között ezért is választottalak titeket. Remélem legközelebb a csatasorban találkozunk Smile

Charr Warrior: Mar Tsang
Server: White Ridge
kontakt: knightkaoru[kukac]gmail[pont]com
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tagnak való jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: jelentkezés   Tagnak való jelentkezés EmptyVas. Nov. 04, 2012 1:24 am

Sziasztok! Marcinak hívnak, lassan 23 éves egyetemista hallgató vagyok. GW1-et szinte a kezdetektől játszottam de megfordultam WoW-ban, Aion-ban és egyéb kisebb mmo-ban is. Lételemem a biciklizés és a természetjárás . Elég természetbarát vagyok Smile. Szeretem a közösségi programokat, koncerteket vagy csak kiülni a szabadba egy sörrel Smile

A játékban lényegében minden érdekel PVE/PVP/WvWvW. Jelenleg egy Sylvari Rangert nevelgetek a hőssé válás rögös útján. Aktivitás ahogy sikerül a suli mellett, de hetente több alkalommal biztosan.

Karakterem neve: Sárga Vadász (igen sárga színű) Very Happy
acc: eszem.3751
email: eszem456[kukac]gmail[dot]com
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tagnak való jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tagnak való jelentkezés   Tagnak való jelentkezés Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tagnak való jelentkezés
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jelentkezés tagnak
» Új jelentkezők, ide írjatok!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Külsősöknek :: Tagfelvétel-
Ugrás: